Road trip 2018. (6) Šešta diena. Universal Studios.

« Penkta diena. Holivudo ženklas ir Venice Beach kioskeliai.

Universal Studios įėjimas.

Visą šeštą dieną paskyrėm Universal Studios Hollywood pramogų parkui. Bilietus buvom nusipirkę iš anksto internetu (apie $100 žmogui), tad ryte liko tik šokti į mašiną ir lėkti į vietą.

Rekomenduojame atvažiuoti anksčiau, dar šiek tiek prieš atsidarant, nes būna eilė prie parkingo. Tiesiog važiuokite milžiniška teritorija pagal ženklus link parkingo ir privažiuosite daugiaaukštį garažą. Mes ėmėm vidutinio brangumo parkingą (berods apie $30). Kiek žiūrėjau, geriausias kainos ir kokybės santykis.

Pasistatę automobilį tiesiog ėjom link vartų. Parkas didelis, žmonių srautai milžiniški, bet minios kontrolė labai gera. Viskas gerai suplanuota, kad judėtų kuo greičiau. Tik nerekomenduočiau lankytis savaitgalį ar prieš šventes, nes tada tai jau pakliūsit į eiles.

Žemėlapis.

Apžiūrėjom beveik viską (viena vieta buvo uždaryta). Ir užtrukom iki pat darbo dienos pabaigos. Suspėjom, bet varėm be sustojimo. Prieš einant rekomenduoju pasidomėti tvarkaraščiais, nes yra trys pramogų tipai: “rides”, pasirodymai ir turas po Universal Studios.

Labai daug nepasakosiu, reikia tieisog pamatyti. Duosiu tik kelis patarimus.

Simpsonų fanams.

Iš “rides” geriausias yra Harry Potter Forbidden Journey, esantis pilyje. Ėjom į patį pirmą, buvo tiek įspūdžių, kad kiti nublanko. Norėjosi pakartoti, bet nespėjom. Jurrasic Park buvo uždarytas, tai nepakomentuosiu. Visi kiti pagal skonį.

Hario Poterio pilis.

Iš pasirodymų pats geriausias yra Water World. Gyvai pamatysit tiek efektų, kiek kai kuriuose veiksmo filmuose nepamatot. O jei tą dieną nesiprausėt, sėskit į priekines eiles. Vandens gausit tiek, kad permirksit kiaurai.

Water World. Į žiūrovus atlekia pamuštas lėktuvas.

Būtinai reikia sudalyvauti Universal Studio ture. Tiesiog pasižiūrit tvarkaraštį, sėdat į vieną iš daugelio nemokamų autobusų-traukinių su gidais ir važiuojate per studiją. Pamatysit žymiausias studijas, dekoracijas matytas filmuose, interaktyvius pasirodymus… Įspūdžių tikrai bus.

Studios Tour. Taip gaminami filmai.

Taip ir praleidom visą dieną Universal Studios, prieš pat uždarymą dar nusipirkom Hario Poterio Butter Beer iš pavargusio ir pikto visą dieną atidirbusio pilstytojo ir pajudėjom į namus.

Tokio saldaus ir “riebaus” gėrimo dar nesu ragavęs.

Vakare dar pavalgėm visai neblogoje vietoje netoli savo namų – Veggie Grill. Irgi greito maisto restoranas, bet vegetariškas ir šiek tiek “aukštesnės klasės” negu kiti greito maisto restoranai. Apsilankėm, nes norėjom paragauti burgerio su netikra mėsa. Jie naudoja Beyond Meat. “Mėsos” skonis toks įdomus, bet nelabai įsimintinas. Netikra šoninė – tiesiog svilėsių skonio. Dar norėjau pabandyti Impossible Meat (kitas netikros mėsos brandas), bet neradau kur netoliese tai galėčiau padaryti.

Mėsainis – apgavikas, su netikra mėsa ir dar netikresne šonine.

Apsilankymas Universal Studios tikrai buvo vertas pinigų ir visiems rekomenduoju. Vienas iš pagrindinių dalykų, ką pamatyti Los Andžele.

Septinta diena. Niekur neskubėjimas Los Andžele. »

Patiko? 5

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *